Kontakti

Stanislava Dešnik
direktorica 

T:++386 (0)2 551 88 64
M:++386 (0)31 354 149
F:++ 386 (0)2 551 88 63
E: stanka.desnik@goricko.info

Janko Halb
visoki naravovarstveni svetnik

T: ++386 (0)2 551 88 62
M: ++386 (0)41 395 975
F: ++ 386 (0)2 551 88 66
E: janko.halb@goricko.info

Gregor Domanjko
visoki naravovarstveni svetnik

T:++386 (0)2 551 88 68
E: gregor.domanjko@goricko.info

Suzana Huber Sobočan
finančnik VII/2

T: ++386 (0)2 551 88 67
F: ++ 386 (0)2 551 88 63
E: suzana.huber@goricko.info

Lidija Bernjak Sukič
samostojni svetovalec VII/2

T: ++386 (0)2 551 88 61
M: ++386 (0)31 354 187
F: ++386 (0)2 551 88 63
E: lidija.bernjak@goricko.info

Nataša Moršič
višji naravovarstveni sodelavec

T: ++386 (0)2 551 88 65
M: ++386 (0)31 041 719 141
E: natasa.morsic@goricko.info

Naravovarstveni nadzor

Kristjan Malačič
naravovarstveni nadzornik I

T: ++386 (0)2 551 88 68
M: ++386 (0)41 670 956 
E: kristjan.malacic@goricko.info 
E: nadzornik@goricko.info

Mojca Podletnik
naravovarstveni nadzornik II

T: ++386 (0)2 551 88 68 
M: mojca.podletnik@goricko.info

Projekt Gorička krajina

Larisa Gregur
naravovarstveni sodelavec III
koordinatorka projekta Gorička krajina

T: ++386 (0)2 551 88 71
E: larisa.gregur@goricko.info

Jani Gašparič 
naravovarstveni sodelavec V
terenski upravljavec I projekta Gorička krajina

T: ++386 (0)2 551 88 71
E: jani.gasparic@goricko.info

Darja Kuronja
naravovarstveni sodelavec III
koordinator za kmeta projekta Gorička krajina

T: ++ 386 (0)2 551 88 71
E: darja.kuronja@goricko.info

Vlado Časar
naravovarstveni sodelavec III
terenska upravljavec II projekta Gorička krajina

T: ++ 386 (0)2 551 88 71 
E: vlado.casar@goricko.info

Projekt LIFE NATURAVIVA

Tomaž Koltai
naravovarstveni sodelavec III
koordinatir projekta LIFE NATURAVIVA

T: ++ 386 (0)2 551 88 68 
E: tomaz.koltai@goricko.info

Središče za obiskovalce

T: ++386 (0)2 551 88 60
T: ++386 (0)2 551 88 70
M: ++386(0)41 659 436
M: ++386 (0)51 611 254
E: vodniki@goricko.info 
F: ++386 (0)2 551 88 63

Štefanija Fujs
vodnik v zavarovanem območju V

T: ++386 (0)2 551 88 60
M: ++386 (0)41 659 436
E: stefka.fujs@goricko.info

Petra Kuzmič
vodnik v zavarovanem območju III

T: ++386 (0)2 551 88 60
M: ++386 (0)51 611 254 
E: petra.kuzmic@goricko.info

Mitja Bico
Martina Lihtenvalner
Udeleženca javnih del

T: ++386 (0)2 551 88 70
E: vodniki@goricko.info

 

 

    VRH