Kontakte

Stanislava Dešnik
Direktorin 

T:++386 (0)2 551 88 64
M:++386 (0)31 354 149
F:++ 386 (0)2 551 88 63 
E: stanka.desnik@goricko.info
stanka.desnik@siol.net

Janko Halb 

T: ++386 (0)2 551 88 62
M: ++386 (0)41 395 975
F: ++ 386 (0)2 551 88 66
E: janko.halb@goricko.info

Gregor Domanjko

T:++386 (0)2 551 88 68 
E: gregor.domanjko@goricko.info

Suzana Huber Sobočan 
Finanzen

T: ++386 (0)2 551 88 67
F: ++ 386 (0)2 551 88 63 
E: suzana.huber@goricko.info

Lidija Bernjak Sukič
samostojni svetovalec VII/2

T: ++386 (0)2 551 88 61
M: ++386 (0)31 354 187
F: ++386 (0)2 551 88 63 
E: lidija.bernjak@goricko.info


Nataša Moršič

T: ++386 (0)2 551 88 65 
M: ++386 (0)31 041 719 141 
E: natasa.morsic@goricko.info

Larisa Gregur

Projektkoordinator  Gorička krajina

T: ++386 (0)2 551 88 71 
E: larisa.gregur@goricko.info

Tadej Törnar 
Projektmitarbeiter  Gorička krajina

T: ++386 (0)2 551 88 71 
E: tadej.tornar@goricko.info

Jani Gašparič 
Projektmitarbeiter Gorička krajina

T: ++386 (0)2 551 88 71 
E: jani.gasparic@goricko.info

Darja Kuronja
Projektmitarbeiterin Gorička krajina

T: ++ 386 (0)2 551 88 71 
E: darja.kuronja@goricko.info

Naturschutzaufsicht

Kristjan Malačič
Naturparkwächter

T: ++386 (0)2 551 88 68
M: ++386 (0)41 670 956 
E: kristjan.malacic@goricko.info 
E: nadzornik@goricko.info

Mojca Podletnik
Naturparkwächterin

T: ++386 (0)2 551 88 68 
M: mojca.podletnik@goricko.info

Besucherzentrum im Schloss Grad

T: ++386 (0)2 551 88 60
T: ++386 (0)2 551 88 70
M: ++386 (0)51 611 254 
M: ++386(0)41 659 436 
E: vodniki@goricko.info 
F: ++386 (0)2 551 88 63

Štefanija Fujs

T: ++386 (0)2 551 88 60
M: ++386 (0)41 659 436 
E: stefka.fujs@goricko.info

Petra Kuzmič

T: ++386 (0)2 551 88 60
M: ++386 (0)51 611 254 
E: vodniki@goricko.info